• A'La Carte

  W Restauracji HALKA zaspokajamy głód dobrego smaku

  Eleganckie wnętrza z podhalańską duszą, w których Goście mogą czuć się swobodnie, a wizyta może łatwo przeobrazić się w kilkugodzinną biesiadę przy dobrym jedzeniu i równie znakomitym winie.

  Połączenie wykwintności, nowoczesności oraz tradycji to wielkie zalety naszej kuchni. Restauracja, która stała się domeną przyjemności i karmi nie tylko żołądki, ale i serca. Autorskie dania Szefa Kuchni Sławomira Mazura to uczta dla mięsnych hedonistów i koneserów niebanalnych połączeń smakowych. Wszystko tu jest bezczelnie pyszne.

  Restaurację HALKA doceniają nie tylko Goście głodni kulinarnych doznań. Zdobyła ona uznanie i nagrody przyznawane przez kulinarne media. Od lat jest laureatem nagrody Poland 100 Best Restaurants z najwyższym wyróżnieniem 5 WIDELCE+ i FOOD BUSINESS FORUM 2018 jako najlepsza Restauracja Hotelowa w Polsce.

 • WINE NOT

  Restauracja z winem

  Nauczymy Was rozkoszować się nie znanymi szczepami z najodleglejszych krańców świata. Przekonacie się, że warto zostać tu na dłużej, nie tylko ze względu na fenomenalną Kartę Win, ale także by posłuchać winnych opowieści, których nie szczędzi swoim Gościom Sommelier Karolina Kokoszka.

 • Uczta dla mięsnych hedonistów

  Zacząć ją można od klasycznego tatara w niebanalnym wydaniu, a na danie główne polecamy steki serwowane na gorącym kamieniu.

 • Słodka HALKA

  Rozkosznie słodki deser to ukoronowanie każdego udanego spotkania.

  Zarówno desery serwowane podczas śniadań jak i te z menu a'la carte wychodzą spod ręki najlepszego Szefa Cukierni w Polsce- Wojciecha Kazanowskiego, który wraz z zespołem został nagrodzony podczas Targów Expo Sweet w 2018 roku. Wszystkich, którzy uwielbiają jeść deser jako pierwszy zapraszamy do Restauracji HALKA. 

 • Śniadania w Halce

  Na miły początek dnia!

  Minęły już czasy nudnych kontynentalnych śniadań. Zamiast tego mówimy "dzień dobry" kieliszkiem Prosseco, prosciutto z plasterkami melona i delikatnym jajkiem Benedykta przyrządzanym specjalnie na życzenie naszych Gości.

  Stawiamy na różnorodność, oferujemy chrupiące pieczywo, jajka przyrządzane wedle życzenia, ciasta z naszej cukierni oraz to, z czego słynie Podhale, czyli doskonałe sery i domowe wędliny. Nie brakuje także propozycji dla wegan i wegetarian. A wszystko to przy filiżance dobrej herbaty lub aromatycznej, świeżo mielonej kawy.

  Nieważne, czy planujesz dzień na stoku, szlaku czy nieśpieszne spacery po okolicy, śniadanie w Halce to zawsze miły początek dnia.

 • "Table for two"

  Kolacja walentynkowa w Restauracji HALKA

  W poszukiwaniu walentynkowego pomysłu pełnego dobrego smaku zarezerwuj wieczór w Restauracji HALKA. Podobnie jak walentynkowe prezenty w kształcie serc i pyzate skrzydlate amorki, wykwintne jedzenie jest czymś w rodzaju tradycji walentynkowej. Restauracja HALKA zapełni Wasz wieczór wykwintną kuchnią i smakiem romansu.

©2022 Restauracja Halka. Wszelkie prawa zastrzeżone
menu